Умови використання

1. Загальні положення

1.1. Сайт, розташований за адресою: http://online.shik-galichina.com/ (далі - «Сайт»), є інтернет-сайтом, на якому Адміністрація Сайту (далі - Адміністрація) надає інформацію Користувачам про свою діяльність, а також надає Користувачам можливість для закупівлі товарів, представлених на Сайті.

1.2. Дана угода користувача про умови користування Сайтом (далі - Угода) застосовується до будь-якого використання Сайту і до будь-яких повідомлень, електронних листів, будь-якої розміщеної інформації з використанням Сайту або схожих сервісів, що обслуговуються Сайтом (далі - «Повідомлення»).

1.3. Здійснюючи користування Сайтом (завантаження будь-який з його сторінок, написання і відправлення повідомлень Адміністрації, ін. дій з використання Сайту) Користувач погоджується з цією Угодою та приймає її умови, стаючи Користувачем Сайту.

1.4. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує, що:

а) є дієздатною фізичною особою, яка досягла 18 річного віку, приєднався до цієї Угоди у  власному інтересі, або такою особою, виступаючою на законних підставах від імені та в інтересах представленого ним юридичної особи, або є приватним підприємцем, при цьому представляє інтереси належного йому інтернет -магазину;

б) дані (персональні дані), зазначені у формі зворотнього зв'язку Сайту або при реєстрації на Сайті відповідають дійсності;

в) ознайомився з умовами цієї Угоди в повному обсязі;

г) приймає всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень зі свого боку і зобов'язується їх дотримуватися;

д) Угода (у тому числі будь-яка з її частин) може бути змінена Адміністрацією Сайту без будь-якого спеціального повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті або доведена до відома в іншій зручній формі, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди;

е) використання Сайту буде здійснюватися виключно для цілей, дозволених цією Угодою, з дотриманням його положень, а так само вимог застосовного права і загальноприйнятої практики;

є) не буде вчиняти будь-яких дій, які вступають в протиріччя або перешкоджають наданню Сайту або роботі відповідного обладнання, мереж, або програмного забезпечення, за допомогою яких надається Сайт;

з) використання Сайту для конкретних цілей не порушує майнових і  або особистих немайнових прав третіх осіб, а так само заборон і обмежень, встановлених відповідним законом, в тому числі законодавством України.

1.5. Якщо Користувач не приймає цю Угоду, то не має користуватися Сайтом і не повинен реєструватися на Сайті і залишати Повідомлення на Сайті.

1.6. Використовуючи Сайт, Користувач підтверджує, що у нього є необхідне обладнання, програмне забезпечення та можливість користуватися Сайтом, електронна пошта і доступ в Інтернет. Користувач розуміє і погоджується, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за те, як Сайт буде працювати з системою Користувача.

1.7. Повідомляючи свій e-mail, і номер телефону, інші свої дані, Користувач дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку, а також третіми особами, що залучаються ними для цілей виконання зобов'язань перед Користувачем, в тому числі з метою здійснення розсилок рекламного, інформаційного та іншого характеру , в тому числі що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з виконанням зобов'язань.

2. Користування Сайтом

2.1. Користувач може користуватися Сайтом виключно в цілях передбачених Угодою.

2.2. Користувач не може передавати своє право користування Сайтом іншим особам без попередньої згоди Адміністрації Сайту.

2.3. Користувач зобов'язується:

·         не використовувати Сайт для будь-яких комерційних і бізнес цілей, не передбачених Угодою;

·         не вступати в заборонені законодавством угоди з Адміністрацією і / або іншими користувачами Сайту;

·         не використовувати контент сайту для поширення незаконної реклами або незаконної пропаганди, а також з метою порушення конкуренції.

2.4. Користувач, який відповідає вимогам, п.1.4, п.2.3 Угоди, має право укласти з Адміністрацією Сайту договір шляхом акцепту публічної оферти, розміщеної на Сайті.

 

3. Авторські права, права на товарні знаки та інші об'єкти інтелектуальної власності

 

3.1. Всі права на програмне забезпечення, дизайн, бази даних, комерційні найменування, позначення товарів і послуг (як зареєстровані, так і незареєстровані) та будь-які їх частини (далі - «Права на інтелектуальну власність»), розміщені на Сайті, належать Адміністрації Сайту (власнику виняткових прав, а також на підставі відповідних договорів, що встановлюють дані права), продавцям товарів / виконавцям послуг або відповідним правовласникам таких прав, якщо не вказується інше.

3.2. Автори і правовласник Сайту не несуть відповідальності за можливі наслідки використання розміщеної на ньому інформації в цілях, заборонених чинним міжнародним і українським законодавством. Відвідуючи Сайт, Користувач зобов'язується не застосовувати отриману на ньому інформацію в цілях, заборонених чинним законодавством.

3.4. Всі ресурси Сайту, включаючи текстовий і графічний зміст, структуру і оформлення сторінок, включаючи тексти, зображення, дизайн, логотип, дизайн сайту, захищені українськими та міжнародними законами і угодами про охорону авторських прав та інтелектуальної власності.

3.5. Заборонено використання будь-яких матеріалів і будь-якої інформації Сайту в цілях, не передбачених Угодою і при відсутності дозволу на ці дії правовласника Сайту (Адміністрації Сайту) і / або матеріалів, які на ньому розміщені. Копіювання інформації в інших цілях, а також недотримання вказаних умов буде витлумачено як привласнення авторських прав на текстову та іншу скопійоване інформацію, порушення виняткових прав правовласника.


4. Умови користування сервісом Сайту


4.1. Адміністрація Сайту надає Користувачам призначені для користувача функції і контент сайту, в тому числі, для укладення договорів, зазначених у п.2.4 Угоди, шляхом акцепту оферти, розміщеної на Сайті.

4.2. Користувач погоджується, що Адміністрація Сайту не зобов'язана перевіряти вміст повідомлень на Сайті.

4.3. Адміністрація Сайту має право використовувати інформацію про Користувачів, а також матеріали, розміщені Користувачем на Сайті, зокрема, з метою розробки рекламних матеріалів, розміщення матеріалів на сайтах партнерів Адміністрації Сайту і в інших цілях.

4.4. Користувач використовує Сайт виключно на свій ризик.

4.5. Використовуючи Сайт та його сервіси, Користувач погоджується з усіма умовами Угоди та приймає описані вище ризики.