Про нас

«Шик Галичина» – це команда професіоналів, які люблять свою справу.  Індивідуально підходять до кожного виробу. Креативні та прогресивні люди, які слідкують за усіма новинками у світі дизайну. В першу чергу, наші клієнти – це люди, яким комфортно бути собою. Ми працюємо для людей, які хочуть зробити свою оселю затишною і красивою, практичною і функціональною. Зробимо все, щоб співпраця з нами була вигідною, приємною і, щоб в результаті Ви отримали якісні та красиві меблі.

Історія розвитку меблевої фабрики «Шик-Галичина» бере початок з 1995 року. Спершу це було невеличке меблеве ательє – з обмеженим виробництвом та штатом працівників. За ці 24 роки ми стали першою та єдиною на сьогодні в Україні фабрикою м’яких меблів з власним виробництвом фанерної продукції, ламелей та гнутоклеєних виробів. Ми стали надійним партнером в меблевому бізнесі. На сьогодні на території України у нас близько 500 офіційних представників, і ця цифра постійно збільшується.

Основним важелем у досягненні кожної цілі була і є відповідність назві фабрики – ШИК. Ми забезпечили навчання персоналу, запровадили сучасні технології виробництва, вдосконалили методи пошиву та засоби праці. Ми випробували кожен виріб самотужки, допоки досягли рівня, яким пишаємося.

ПЕРША ФАБРИКА МЕБЛІВ В УКРАЇНІ З ФАНЕРОЮ ТА ЛАМЕЛЯМИ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

Зазвичай для виготовлення каркасу та дрібних елементів збірки використовують ДСП та ДВП, що стає відчутним при перепадах температури в приміщенні, випробуваннях вагою, при активній експлуатації.

ШИКАРНА НАЧИНКА

Ми відмовились від такого виробництва, щоб створити базу продукції, яка вирізнятиметься найвищою якістю:

  • для створення каркасу ми використовуємо дерево твердих порід – дуб, ясен, граб, а також березу;
  • сушимо матеріали власними сушильними камерами;
  • виготовляємо фанеру з оптимально просушеного березового шпону, закріпленого сумішшю високоякісного клею;
  • вилучаємо сучки з брусів та замінюємо їх шиповим з’єднанням, що збільшує міцність деревини у декілька разів;
  • використовуємо для м’якої частини меблів запатентовані системи блок-пружин з високоякісних металів та комплектуючі деталі (скоби, завіси, виїзні механізми тощо) лише тих партнерів, якість яких була перевірена особисто;
  • здоровий сон та відпочинок забезпечуємо з допомогою ортопедичних матраців “Galicia Prestige” , які гарантують зручне розкладання, анатомічний та ортопедичний ефект протягом багатьох років експлуатації. Ці ж якості доповнює високоякісний, щільний латекс, матеріал з ефектом пам’яті «Memory», вологостійка кокосова койра. Також ми використовуємо інноваційні пружинні блоки “Pocket Spring”, “Multi Zone Spring”. Кожен з цих елементів є еколо гічно чистим продуктом.
ШИКАРНА ОБШИВКА

Прискіпливо ставимось до якості обшивки та тканин. На сьогоднішній день Ви можете оцінити такі переваги зовнішнього вигляду нашого продукту:

  • приємна, м’яка, красива тканина. Всі тканини постачаються з США, Бельгії, Туреччини і володіють сертифікатами на стандарт якості. Якщо Ви замовляєте меблі зі шкіри, для їх виготовлення ми використовуємо матеріал від партнерів — з Італії;
  • оригінальний дизайн та стиль пошиву. З допомогою сучасного обладнання та спеціалістів-дизайнерів ми активно комбінуємо як традиційні, так і сучасні способи пошиву, еспериментуючи з різними типами тканин. Ці шви не розходяться, не строчаться, виглядають цікаво та гарно;
  • довершений образ меблів із дерев’яною фурнітурою власного виробництва. Дані деталі виготовляються у найрізноманітніших видах і формах на сучасному обладнанні фабрики. Фарбування фурнітури відбувається екологічно чистими барвниками.

Перевірку кожного етапу виробництва здійснює досвідчений спеціаліст даного профілю. Саме таким чином ми забезпечуємо ШИКарну якість наших меблів.

ПЕРЕВАГИ МЕБЛЕВОЇ ФАБРИКИ “ШИК ГАЛИЧИНА”

Мета МФ «Шик Галичина» – виробляти комфортні, функціональні та екологічно чисті м’які меблі. Широкий асортимент та ціновий діапазон дасть змогу задовольнити будь які потреби клієнта.